Логитип Rediska

«Самопоміч» знайшла спонсора на Хмельниччині

Народний депутат від фракції Самопоміч Павло Костенко через свого помічника домовляється про фінансування партії на Хмельниччині.

«Самопоміч» знайшла спонсора на Хмельниччині - фото

Народний депутат від фракції “Самопоміч” Павло Костенко через свого помічника домовляється про фінансування партії на Хмельниччині.

Про це свідчать дані листування народного обранця зі своїм помічником Іваном Доленком у месенджері WhatsApp, яке вдалося сфотографувати кореспонденту ІНФОРМАТОРа.

костенко

Судячи з тексту повідомлення, надісланого Доленком, він наразі перебуває у відрядженні на Хмельниччині. За словами помічника, знайшлася людина, яка бажає профінансувати діяльність партії Андрія Садового у своєму регіоні.

Доленко говорить про те, що це власник цегляного заводу у Хмельницькому, і наступного тижня він збирається приїхати до Києва на зустріч з Костенком, яку організує його помічник.

З відкритих джерел вдалося з’ясувати, що цегляний завод у Хмельницькому є лише один – це ТДВ “Хмельницький завод будівельних матеріалів”, власником з найбільшим внеском якого (понад 84% суми до статутного капіталу) є Олексій Кривдик.

Варто зазначити, що Іван Доленко є помічником народного депутата Павла Костенка за строковим трудовим договором на постійній основі.

Нагадаємо, що Гриценко домовляється з партією «Самопоміч» про підтримку його кандидатури на пост президента.


Новости раздела