Loading...
Новости

Корупція у морських портах зашкалює, — ЗМІ

Нещодавня зміна всього керівництва Адміністрації морських портів тільки погіршила ситуацію в галузі, призвела до поширення корупції.

Про це розповіло джерело у Мінінфраструктурі.
«Управління сферою по факту перейшло до так званих «екологів». Їх групу очолює Сергій Лихачов, син якого очолив один з головних підрозділів МорАду. Зараз на всі посади в місцеві органи призначаються близькі до нього люди, такі як А. Фрішко, Д. Топчій, Д. Олійник, А. Міхальцов та решта не безвісних корупціонерів, які в часи влади регіоналів «працювали» в екологічній інспекції та укрморрічінспекції (попередній орган МорАду) і боротьбу з якими свого часу як не дивно очолював теперішній Прем’єр-міністр Олексій Гончарук». – зазначив високопоставлений співрозмовник видання.
За його словами, поки не зрозуміло чи повернення старих схем — це самоуправство нинішнього виконуючого обов’язки Володимира Божка та завідуючого сектором антикоррупції Адміністрації морпортів, Кулаги Ю.В., «під особливим керівництвом якого триває налаштування корупційних схем та кадрові рішення МорАда», або це звичайна «команда зверху».
«Не припиняються побори з суден, моряків та звичайних людей, які звертаються за послугами до адміністрації», — наголосив наш співбесідник. За його інформацією «тіньовий контроль над усіма корупційними схемами при міністерстві перейшов до друга міністра такого собі Павла Шевченка».
В Міністерстві впевнені, що галузь потребує кардинальних змін, оскільки подолання корупційних схем є відповідальністю вже нової команди

Источникhttp://www.open-ua.net