Loading...
Новости

Вадим Гедульянов намагався перешкодити роботі окружної виборчої комісії 95 округу

Глава штабу Блоку Петра Порошенка в Києво-Святошинському районі столиці Вадим Гедульянов намагався перешкодити роботі окружної виборчої комісії 95 округу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Євген Куксін.

За його словами, Гедульянов отримує за роботу 1400 доларів на місяць. Крім того, він є головою районної ради від партії БПП.

Відзначається, що він приїхав на ОВК 95 округу і пройшов всередину по посвідченню журналіста газети «Солідарність».

Як видно на відеозапису, він зажадав негайного прийому комісією підсумкових протоколів ДВК, не дивлячись на помилки, в результаті яких система не приймає вище зазначену виборчу документацію.

«Як кажуть очевидці, Гедульянов і його свита вже раз десять намагалися завести в серверну представника СБУ. Та людина невеликого зросту, що стоїть поруч з ним і є співробітником СБУ. Там дійсно напружена ситуація, тому що дуже повільно приймаються документи, але вони «не б’ються», система в багатьох випадках показує помилку. Це означає, що якісь цифри не сходяться», – написав Куксін.

За словами журналіста, такі шоу влаштовують, коли якась плутанина з кількістю бюлетенів. «Човен тоне, а вони ще й воду доливають», – підсумував він. Відео можна переглянути тут.

Источник:  https://karusel2019.com