Loading...
Новости

Вадим Мосійчук образив Степана Кубіва брудною лайкою

Дізнавшись про рішення Уряду про своє звільнення Вадим Мосійчук виклав у соцмережі відеозвернення в якому звинувачує багатьох чиновників вищої ланки у несправедливому відношенні до нього.

А саме — колишнього Першого віце — прем’єр міністра Степана Кубіва (нині народного депутата України 9-го скликання) посилає на три букви. Слід зазначити, що Вадим Мосійчук на момент оприлюднення відео ще не був звільнений із державної служби. Отож такий кричущий факт є порушенням присяги і етики державного службовця.

Прем’єр міністр Гончарук повинен внести у Національне агентство України з питань державної служби і до Комісії Вищого Корпусу Державної Служби подання провести дисциплінарне провадження і позбавити пана Мосійчука висого звання державного службовця категорії А. Також доцільно внести подання Президенту України про скасування Указу Президента України від 03 вересня 2015 року № 532/2015 про присвоєння Вадиму Мосійчуку третього рангу державного службовця. Громадськість має знати «героїв » в обличчя і як то кажуть поганому танцюристу завжди щось заважає …

Про це повідомляє Сергей Гренев на сторінці у ФБ, а саме він зазначає:«Вадим Мосійчук під кайфом у своєму відео із моря шле прокльони Степану Кубіву, Костянтину Ващенко та Юрію Бровченко після свого звільнення із посади Голови держрезерву України.»

Истчоник: https://новини-україни.укр/blog/2019/09/30/звільнений-глава-держрезерву-україн/